איך ניתן להשפיע על מחירון שיפוצים?

אם אתם עומדים להתחיל בקרוב שיפוץ לבית או למשרד ככל הנראה אתם מכינים את עצמכם לקראת הוצאה כספית לא קטנה בכלל. כל אחד שמתחיל שיפוץ יגיד לכם כי ההוצאות הכספיות היו גבוהות יותר מההוצאות הכספיות שאותן הוא תיכנן להוציא. אז איך תוכלו להגיע למצב שבו אתם משפיעים לטובה על מחירון שיפוצים ומצליחים להשיג לעצמכם את המחיר הטוב ביותר לשיפוץ הקרוב בבית או במשרד שלכם?

אל תפנו לשיפוצניק אחר – תעשו סקר שוק

ראשית על מנת שתוכלו להגיע למצב שבו הכוח נמצא בידיים שלכם, ההמלצה שלנו אליכם היא לבצע סקר שוק. גם אם אתם מכירים שיפוצניק אחד שיעשה לכם מחיר מושלם, זה לא אומר שאתם לא צריכים לבדוק את העלויות אצל שיפוצניקים אחרים. כך רק תוכלו לתת אישור סופי להחלטה שקיבלתם, ולהוריד מעצמכם לא מעט לחץ מהכתפיים.

אתם צריכים לזכור כי מדובר על הוצאה כספית לא קטנה בכלל, ואסור לכם להגיע למצב שבו בגלל אמונה עיוורת לשיפוצניק כזה או אחר אתם תפסידו כסף. תוכלו להסתכל אפילו על מחירון שיפוצים באינטרנט, דרכו תוכלו ללמוד את העלויות הממוצעות לכל סוג של שיפוץ.

מה באמת צריך לשפץ ומה אפשר להשאיר?

לא מעט אנשים דוגלים בגישה של להיות או לחדול, אך הגישה הזאת לא תמיד תהיה נכונה. במקרה של שיפוץ אתם יכולים לבחור אילו חלקים בבית או במשרד אתם מוכרחים לשפץ ואילו חלקים אתם יכולים להשאיר אותם כמו שהם. אם יש אזורים שאתם מרוצים מהם, למה שתשפצו גם אותם ותגרמו לכם להוציא יותר כסף?

מהסיבה הזאת אסור לכם לקבל החלטות פזיזות. תשבו עם בני המשפחה או עם השותפים לעסק ותחליטו בדיוק מה אתם באמת צריכים לשפץ. לאחר מכן תוכלו להמשיך קדימה ולקבל הצעות מחיר משיפוצניקים, אך תזכרו כי המהלך הזה הוא הכרחי ויכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים לטובת דברים אחרים. (בתל אביב זה אחרת קצת מבחינת הויזואליות והמחיר, ממליצים לכם לקרוא קצת יותר על שיפוצים בתל אביב)

תנהלו את התקציב בצורה מסודרת

אומנם השיפוץ הוא הזדמנות מעולה עבורכם לחדש את הבית או את העסק שלכם, אך חשוב מאוד שתנהלו בצורה מאורגנת את השיפוץ כולו על מנת שתהיו תמיד עם יד על הדופק. כל הוצאה שאתם מוציאים במהלך השיפוץ עצמו צריכה להיות מתועדת, כך תוכלו להגיע למצב שבו אתם יודעים בדיוק כמה הוצאתם וכמה עוד נשאר לכם להוציא. כך תוכלו להיות בטוחים שלא תמצאו את עצמכם חורגים מהתקציב מבלי שתשימו לב.

סדר וארגון הם חלק בלתי נפרד מתהליך השיפוץ, תוכלו גם להסתכל על מחירון שיפוצים על מנת להעריך פחות או יותר כמה יעלה לכם כל חלק בשיפוץ. כך תוכלו לראות שאתם לא מוציאים יותר מידי, ובאותה נשימה גם שומרים על הוצאות שמתאימות לתקציב שלכם ולא חרגתם מבלי לשים לב.

השאירו לנו תגובה לפוסט

מיהם הכותבים של הגשמה?

אתר "הגשמה" מנסה לתת את הטוב ביותר שנמצא בכל תחום אפשרי, החל מכתבות כלליות על עולם העסקים ועד לדרכי ההגשמה העצמית שלנו בכל תחום שהיינו רוצים לנכס לעצמנו. בואו לקחת חלק מהגשמה. 

פוסטים אחרונים

2019 כל הזכויות שמורות לאתר הגשמה / מקודם על ידי שמול – קידום אתרים

גלילה לראש העמוד