קניית רכב יד שניה – ממה צריך להיזהר?

קניית רכב יד שניה

קניית רכב יד שניה היא ללא ספק רגע משמעותי מאוד בחייכם שבו אתם מחליפים את הרכב שליווה אתכם עד כה ברכב אחר, ברוב המקרים מדובר על רכב חדש יותר. אך לצד היתרונות הרבים ברכישת רכב יש שניה, יש גם לא מעט סכנות שעלולות לארוב לכם בכל פינה. לכן לפני שאתם מתחילים לחפש את הרכב המושלם, עליכם להיות מאוד זהירים ולהבין היכן תוכלו ליפול בפח.

ברגע שתגיעו חכמים יותר יהיה לכם הרבה יותר קל לשלוט בסיטואציה, כך שאף אחד לא יוכל לסבן אתכם עם מילים. בשורה התחתונה אתם תרצו להגיע למצב שבו אתם מבצעים קניית רכב יד שניה בצורה הכי בטוחה שרק אפשר.

אל תוותרו על בדיקה לרכב

גם אם כאשר פגשתם את המוכר הוא נראה כמו האדם הכי אמין שיצא לכם לפגוש בעולם, אסור לכם ליפול בפח הזה. בשורה התחתונה אתם צריכים להיות בטוחים שהרכב שאתם קונים ישרת אתכם בצורה נאמנה ולא יעשה לכם צרות. הדרך הטובה ביותר לוודא כי לא מצפות לכם הפתעות היא לקחת את הרכב לבדיקה במקום ניטראלי שיבחן את מצבו האמיתי.

כך תוכלו לקבל תמונת מצב אמיתית של הרכב. קניית רכב יד שניה צריכה להיות מאוד זהירה, ולאחר הבדיקה אתם תוכלו לדעת באמת עד כמה תמונת המצב שהמוכר ניסה לצייר לכם היא אכן תמונת המצב שמתרחשת בשטח עצמו.

תוודאו כי בעל הרכב הוא האדם שעומד מולכם

אחד מהדברים הראשונים שאתם צריכים לעשות כאשר אתם ניגשים לבצע קניית רכב יד שניה זה לוודא כי האדם שעומד מולכם הוא זה שהרכב רשום על שמו. אל תסמכו על גורם צד שלישי שינסה לסגור לכם את המכירה, כי אתם לא באמת יכולים לדעת מה קורה בפועל בשטח.

אם האדם שעומד מולכם הוא איננו בעל הרכב זה בהחלט אמור להדליק לכם נורות אדומות. אתם מבחינתכם צריכים לצאת מנקודת הנחה שאתם מבצעים את העסקה אך ורק עם האדם שהרכב רשום על שמו. כך תוכלו לדעת שלא מנסים לתפור לכם עסקה שלא מתאימה לכם.

תבקשו לראות את ספר הטיפולים של הרכב

אל תתביישו להגיע עם דרישות בסופו של יום קניית רכב יד שניה היא מהלך משמעותי מאוד שאתם צריכים להיות שלמים איתו. לכן תדרשו מבעל הרכב להציג בפניכם את היסטוריית הטיפולים של הרכב, כך תוכלו לוודא כי הרכב ביצע את כל הטיפולים וגם תוכלו לראות היכן בדיוק הטיפולים בוצעו. 

כך תוכלו לראות כי אין טיפולים חריגים, כאלה שאמורים להדליק לכם נורה אדומה. בנוסף תוכלו לוודא כי הקילומטראז' וכל המידע שהמוכר מציג בפניכם הוא המידע שמצוין בספר הטיפולים זוהי הוכחה שאתם צריכים על מנת להוריד את מפלס החששות שעשוי להציף אתכם.

השאירו לנו תגובה לפוסט

מיהם הכותבים של הגשמה?

אתר "הגשמה" מנסה לתת את הטוב ביותר שנמצא בכל תחום אפשרי, החל מכתבות כלליות על עולם העסקים ועד לדרכי ההגשמה העצמית שלנו בכל תחום שהיינו רוצים לנכס לעצמנו. בואו לקחת חלק מהגשמה. 

פוסטים אחרונים

2019 כל הזכויות שמורות לאתר הגשמה / מקודם על ידי שמול – קידום אתרים

גלילה לראש העמוד