הום סטיילינג

בית או מקום עבודה מעוצב בעיצוב נקי ואורירי, ובצבעים רגועים התואמים את החלל, תורם משמעותית לאווירה הנעימה. עיצוב נעים משרה על הנמצאים בו אוירה נינוחה, משפר את היכולת הקוגניטיבית והפיסית, ואף משפיע לטובה על ההתנהלות היומיומית ואיכות החיים הכוללת. מתוך הנחה זו, ומתוך הרצון לייצר לנו סביבת מחייה נעימה יותר התפתח תחום ההום סטיילינג, אשר מטרתו ליצור עיצוב שישפר את מצב הרוח, ויהפוך את חיינו למאושרים יותר.

תחום ההום סטיילינג למעשה נוגע בארגון מחדש של הריהוט בבית ובפרטי אומנות שונים המשמשים להלבשת הבית, והוא מתמקד בצבעים, בבדי הריפוד, בוילונות, בשטיחים, בגופי התאורה, בחפצי הנוי ובפריטים משלימים נוספים על מנת להשיג את האווירה הרצויה. סידור ושילוב של הפרטים המתאימים יעשה שינוי בחלל, ייצר לנו את האווירה הרצויה, ויהפוך אותו למקום נעים אסטתי ומעוצב.

עיצוב פנים או הום סטיילינג, ומה בעצם ההבדל ביניהם?  

גם עיצוב פנים וגם הום סטיילינג עוסקים שניהם בהגשמת חלומות עיצוביים. המעצב ישב עם בעלי החלל ויחד הם יחליטו על הסגנון העיצובי והאווירה הרצויה עליה בעל הנכס חולם. המעצב יעשה שימוש נכון בתקציב וירכוש את הפרטים השונים על מנת לייצר את האווירה הרצויה, תחת המגבלות של גודל החלל, תאורה, תקציב וכו׳. אם כך, מה ההבדל בין השניים אתם שואלים? הום סטיילינג הוא תת נישה בתחום של עיצוב פנים. בעוד בעיצוב פנים כל האמצעים כשרים, הום סטיילינג מטפל בעיצוב בית המגורים או מקום העבודה שלנו, מבלי לשנות את מבנה הקירות, או לחייב אתכם להחליף באופן גורף את כל תכולת החלל המסויים אותם אנו מעוניינים לשדרג. במילים אחרות הום סטיילינג יוכל לייצר לכם את האווירה הרצויה עם הרבה פחות בלגן והרבה פחות הוצאות, והוא מתאים למי שמעוניין לשדרג את המראה של החלל באמצעות פריטים שונים, שילוב צבעים ייחודי ועוד.  (עוד על רעיונות לעיצוב הבית והגינה)

מדוע חשוב לעבוד עם איש מקצוע בתחום? 

אז למה לא לפתוח קטלוגים או אתרי אינטרנט, לקבל רעיונות והשראה, ולבצע הום סטיילינג בעצמכם? התשובה לכך מאוד פשוטה. שיפוץ ועיצוב של חלל טומנים בחובם המון דקויות, שרק איש מקצוע מנוסה יוכל להעלות על הדעת, ולהתייחס אליהם בזמן התכנון.

עבודה עם איש מקצוע מומחה בהום סטיילינג תחסוך לכם הרבה זמן, כסף רב, עגמת נפש, והכי חשוב תמנע שגיאות וטעויות בתחום העיצוב איתן תאלצו להתמודד למשך שנים רבות. עיצוב הוא אינו תהליך של ״זבנג וגמרנו״ הוא מצריך מאחוריו מחשבה על פרטים רבים שיתכן ואינם עולים על דעתכם. עבודה עם מעצב מקצועי תאפשר לכם למנוע טעויות פונקציונאליות ואסתטיות כאחד, ותבטיח תוצאה יפה ואלגנטית יותר. איש מקצוע טוב פורה בידע ודמיון, נחשף ברמה יומיומית לכל הפריטים והטרנדים החדשים בתחום העיצוב, וידע לקחת את כל אלו ולייצר לכם את התוצאה הרצויה. אחרי הכל, אנחנו לא עושים הום סטיילינג על בסיס קבוע, אז למה לא להשקיע וליצור את התוצאה הטובה ביותר?

השאירו לנו תגובה לפוסט

מיהם הכותבים של הגשמה?

אתר "הגשמה" מנסה לתת את הטוב ביותר שנמצא בכל תחום אפשרי, החל מכתבות כלליות על עולם העסקים ועד לדרכי ההגשמה העצמית שלנו בכל תחום שהיינו רוצים לנכס לעצמנו. בואו לקחת חלק מהגשמה. 

פוסטים אחרונים

2019 כל הזכויות שמורות לאתר הגשמה / מקודם על ידי שמול – קידום אתרים

גלילה לראש העמוד